logo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
نمایشگاه گروهی هنرمندان جوان
کد محتوا: 260
تعداد بازدید: 314
تاریخ نگارش: 1392/4/21  02:43
نگارنده: واحد پژوهش و نگارش آموزشگاه قطره

نمایشگاه گروهی هنرمندان جوان

از جمعه 14 تیرماه به مدت یک هفته آثار هنری هنرجویان در گالری شیرین و فرهاد برای بازدید همگان است .

نمايشگاه گروهي جوانان  نقاش

 

نگارخانه شیرین وفرهاد، این بار میزبان نقاشان نوجوانی است که با آثار خود همه را به وجد آورده اند.

این گالری گروهی نتیجه زحمات 8 تن از نوجوانانی با گروه سنی حدود 15 تا 17 سال است که با کمک استاد خود «آتوسا صالح پور» توانستند آثار خود را به نمایش بگذارند.

«آتوسا صالح پور»، متولد 1359 زاده تهران فارغ التحصیل کارشناسی صنایع دستی از دانشگاه سوره است.وی تدریس در رشته هنر را از سال 83 به طور رسمی آغاز کرد و در رشته های نقاشی روی پارچه، شیشه، سفالگری فعالیت دارد. وی در مدارس منطقه 2 شهر تهران از جمله مجتمع آموزشی سوده، مشکوت، پژوهشگران، فجرصادق تدریس می کند. صالح پور از سال 1385 در آتلیه خصوصی خود به تدریس نقاشی و پرورش استعدادهای هنرجویان می پردازد. این چهارمین نمایشگاهی است که از آثار هنرجویانش برگزار میشود.

چند تن از اعضای این گروه در مصاحبه با قانون از چگونگی موفقیتشان و موانعی که بر سر راهشان بود سخن گفتند:

«آلاله توپچی»: متولد 76و در رشته گرافیک تحصیل می کنم. از دوران کودکی به نقاشی علاقه داشتم  و زیر نظر استادم به این مقطع رسیده ام و  سومین نمایشگاه کاری خود را پشت میگذارم. پس از شناخت استادم و زندگی ایشان امیدوارم بتوانم در آینده ای نه چندان دور دنباله رو راه ایشان باشم.

«یگانه وحیدی»: متولد 76 دانش اموز رشته ریاضی و علاقه مند به هنر هستم. متاسفانه در ایران هنر جایگاه مقبولی ندارد و مسئولان آنطور که باید به آن اهمیتی نمی دهند، به همین دلیل من تصمیم به رشته ریاضی گرفتم ولی در کنار این رشته، هنر را هم می ستایم. نمی دانم چرا اینگونه در میان مردم باب شده که متاسفانه فکر می کنند افرادی که وارد هنرستان می شوند کمتر از دبیرستانی ها هستند و این دقیقا همان درک غلط هنر در بین مردم ماست. از نظر من ریاضی و هنر می توانند مکمل یکدیگرباشند مثل رشته طراحی صنعتی، که شاید در آینده به خاطر علاقه به هر دو رشته، آن را پیش گیرم.

«صدف عمویی»: متولد 76 دانش آموز رشته ریاضی هستم .متاسفانه با وجود علاقه من به نقاشی،برای ادامه این راه با مخالفت پدرو مادرم مواجه شدم. آنها سعی داشتند که در رشته ریاضی ادامه دهم ولی بعد از اینکه پیشرفتم را دیدند در این راه تشویق شدم. به خاطر علاقه بی نهایتم به طراحی و تئاترمی خواهم در آینده طراح صحنه تئاتر شوم.

«عسل ونکی»:متولد 75 در رشته گرافیک درس می خوانم.نقاشی را از 3 سال پیش آغاز کردم. مادرم هم در این رشته فعالیت می کند و به عقیده خودم این هنر به طور ذاتی در من رخنه کرده است. به هنر علاقه مندم و این سومین نمایشگاه کاری من است.

نشانی نگارخانه شیرین و فرهاد : تهران - کوی نصر - گیشا بین خیابان 36 و 34 شماره 235 ساعت بازدید : 5 الی 8 عصر است .

نظرات بینندگان

نظر شما
نام:
captcha
کد امنیتی:
ایمیل:
نظر:Page Generated in 0.1333 sec