logo
لینک دوستان
اخبار وب
تور کاشان به روایت مهدی شیروی
بازدید و ثبت زیباییهای کویر کاشان ، کاروانسرای شاه عباسی زید آباد و عکاسی آسمان شب کویر با هنرجویان آموزشگاه عکاسی قطره
تور عکاسی گرمسار
در اواخر بهمن ماه 1392 به همراه هنر جویان عکاسی قطره به منطقه کویری گرمسار رفتیم. در این تور یک روزه سعی شده تا از پدیده های فرسایشی کوههای اطراف و همچنین روستای قدیمی پاده دیدن و زیباییهای این منطقه را به تصویر بکشیم. عکاس: مهدی شیروی
دوازدهمین دو سالانه ملی عکس ایران
دوازدهمین دو سالانه ملی عکس ایران با مدیریت مسعود زنده روح کرمانی در خانه هنرمندان تهران از اول تیرماه برگزار می شود . عکس های راه یافته در خانه هنرمندان تهران از اول تیرماه در خیابان ایرانشهر برای بازدید عموم به نمایش درآمده است . امسال یزد میزبان دو سالانه عکس شده بود .
مسابقه عکس ۹۱
مسایقه عکس در نوروز ۱۳۹۱
عکس های متفاوت برای شما
دوباره دیدن - دوباره نگاه کردن - دوباره زیبا نگریستن
سمینار مستندسازی در استان خراسان رضوی
روز پنجشنبه چهارم اسفند ماه ۱۳۹۰ بای همکاری اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان رضوی با حضور استاد مهناز مظاهری سمینار مستندسازی برگزار می شود .
برگزیدگان نخستین جشنواره سفرنامه
مراسم اختتامیه نخستین جشنواره سفرنامه نویسی ناصرخسرو قبادیانی سیزدهم بهمن‌ماه در سالن همایش وزارت کشور با حضور جمعی از بزرگان ادبیات
ایران عصر قاجار از دید مونتابونه عکاس ایتالیایی
کتاب ایران عصر قاجار از دید مونتابونه عکاس ایتالیایی منتشر شد. خانواده لوئیجی مونتابونه همگی به شغل عکاسی اشتغال داشتند. وی مهم‌ترین عضو این خاندان بود که عکاسی را در شهر تورین ایتالیا جان تازه‌ای بخشید.
نمایشگاه گروهی عکس در ارومیه
«گالری محتشم» اولین گالری خصوصی ارومیه عصر جمعه ۲۸ بهمن ۹۰ با برپایی نمایشگاه گروهی عکاسان ارومیه با عنوان «خیلی دور خیلی نزدیک» با نمایشگاه گردانی سیف اله صمدیان افتتاح می‌شود.
افتتاح هفتمین جشنواره فجر بندرماهشهر
هفتمین جشنواره کشوری عکس فجر بندرماهشهر ۲۶ بهمن ۱۳۹۰ در فرهنگسرای فردوسی شهرستان بندرماهشهر با حضور مسئولین و مهمانان جشنواره افتتاح خواهد شد.
Page Generated in 0.1371 sec