logo
درباره ما
درباره ما

 

 

 

آموزشگاه  عکاسی و تصویربرداری قطره در سال۱۳۸۴  به کوشش اساتید برجسته عکاسی ، فیلم و با حضور  پیشکسوتان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران   زیر نظر خانم مهناز مظاهری در تهران افتتاح شد. هدف از تاسیس این نهاد آموزشی تربیت نیروی کارآزموده در صنعت و هنر عکاسی، فیلم برداری، میکس، مونتاژ و هنرهای دیجیتال بوده و در این راه  تعداد قابل توجهی هنرجویان ماهر حرفه ای و  توانمند  از این آموزشگاه فارغ التحصیل شده و در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، اراک، مشهد و اقصی نقاط ایران و خارج از ایران مشغول به کار و ارائه خدمات عکاسی، تصویربرداری، میکس و مونتاژ،  طراحی تراکت و کلیپ های تبلیغاتی صنایع، و تدریس هنرهای دیجیتال می باشند.


آموزشگاه قطره با استفاده از آخرین متدهای آموزشی همگام با استانداردهای جهانی توانسته است هنرجویانی توانا و خلاق به عرصه تجاری هنر عرضه دارد. اساتید این موسسه آموزشی با بیش از دو دهه تجربه عملی در فنون عکاسی و فیلم برداری و آشنایی کامل به بازار کار عکاسی توانسته اند با ایجاد واحدهای آموزشی عملی و آموزش هنرجویان در عکاس خانه و آتلیه های آموزشی فضای واقعی کار را برای هنرجویان ایجاد کنند. به طوری که هنرجویان قبل از فراغت از تحصیل عملا با فنون انجام کار آشنا شده و سریعا جذب بازار کار می گردند. آموزشگاه با همکاری دانشگاه های کشور و نهادهای دولتی و عیر دولتی زمینه تعاملات را فراهم کرده است . 


مدیریت این موسسه جهت رفاه حال اساتید و هنرجویان، تمامی وسایل مورد نیاز از جمله کامپیوترهای پیشرفته، دوربین های حرفه ای، انواع لنز و فیلتر، آتلیه کامل، تجهیزات کامل نورپردازی و فیلم برداری، کارت های میکس و کپچر پیشرفته، آخرین ورژن نرم افزارهای مرتبط و کتب و سی دی های آموزشی لازم را در اختیار هنرجویان و نوآموزان قرار می دهد.
این موسسه زیر نظر سازمان فنی حرفه ای  استان تهران  فعالیت می کند و هنرجویان پس از اتمام دوره های آموزشی، مدارک رسمی مورد تایید  با کد استاندارد بین المللی  را از سازمان فنی حرفه ای استان تهران دریافت می دارند.

آموزشگاه قطره همه روزه از ساعت۹صبح الی ۲۰  بعد از ظهر تحت نظر کادر مجرب خود در زمینه های آموزش  نظری و عملی در رشته های عکاسی، تصویربرداری و میکس و تدوین و  مشاوره  رایگان عکاسی و فیلم برداری را باهما هنگی قبلی با تلفن های ۰۲۱۶۶۳۸۷۹۲۹ و ۰۲۱۶۶۳۸۶۸۵۱   ارائه می دهد.

Page Generated in 0.0528 sec